Pewne zwycięstwo z Złomexem

W ostatnim meczu sezonu Bork pewnie wygrywa z Złomex 4-0.

Na pierwszego gola nie trzeba było długo czekać, ponieważ przewaga Borku zwiększała się z minuty na minutę i  w 30 min wpadł pierwszy gol. Piłkę z lewej strony wrzucił Zając, i po nie udanej próbie wybicia przez stopera Złomexu piłka wylądowała u  Łatki który nie miał problemu z sfinalizowaniem dośrodkowania. Do końca pierwszej połowy zawodnicy z Branic próbowali kilka razy zagrozić bramce Ropka, ale bez skutecznie. W drugiej połowie tuż po rozpoczęciu, po długiej piłce Perlikowski zbił futbolówkę do nadbiegającego Piaskowskiego, który pewnie po „krótkim słupku” strzelił drugiego gola dla borkowian. Po tym golu Złomex stracili chęć do gry, co wykorzystał Borek i w 65 minucie  z prawej strony urwał się Pulchny i pięknym strzałem pokonał bramkarza drużyny przeciwnej. Ustalił wynik na 4-0, strzelając swoją drugą bramkę Piaskowski, po bardzo ładnej drużynowej akcji w której główne role odegrali Wilkołek i Stańko. W między czasie Borek nie wykorzystał jeszcze kilku bardzo dogodnych sytuacji.