Borek pewny utrzymania w okregówce

W 23 kolejce Borek wygrywa z Nadwiślanem Kraków 3:0 i dzięki temu zapewnia sobie pewne utrzymanie w lidze okręgowej. Bramki dla naszej drużyny zdobył Kwiecień, Wcisło i Dziekan.

Mecz zaczął się od ataków gości którzy dużą ilością podań zdominowali środek boiska. W 23 minucie przewrócony w polu karnym gości zostaje Dąbrowski, który doznaje kontuzji barku lecz sędzia nie dyktuje karnego. Dąbrowskiego zmienia Kwiecień  i już po 2 minutach w zamieszaniu pod bramką Nadwiślanu zdobywa bramkę dla borkowian. Drużyna Nadwiślanu wielokrotnie próbowała wyrównać lecz w wyśmienitej formie tego dnia był bramkarz Borku – Michał Barktów. W 60 minucie po ładnym podaniu nad obrońcami Nadwiślanu Karola Mosio, technicznym strzałem drugą bramkę zdobył Wcisło. W tym momencie drużyna przyjezdnych straciła chęć do gry, co 6 minut później wykorzystał Dziekan robiąc rajd lewą stroną boiska i umieszczając piłkę w bramce Nadwiślanu. Pewne zwycięstwo Borku pozwoliło zdobyć cenne 3 punkty dzięki którym już wiadomo że drużyna z Żywieckiej zostaje w okręgówce.