Borek wygrywa z Świtem Krzeszowice

1-0 Rafał Łata ’10

2-0 Piotr Piaskowski ’35 (K)

Żółte kartki: Zając, Dąbrowski – Gęca

W ostatnim meczu na własnym boisku zawodnicy Borku pokonali Świt Krzeszowice 2-0. Wszystkie bramki wpadły już w pierwszej połowie spotkania.

Borek w tym meczu był drużyną przeważającą i gdyby nie bramkarz drużyny gości to Świt już w I połowie zostałby rozbity. Pierwsza bramka wpadła po wrzutce Zająca do nadbiegającego Łatki, który technicznym strzałem pokonał bramkarzy przyjezdnych. Strzelona bramka  rozochociła zawodników Borku, którzy jeszcze śmielej atakowali. Bardzo dobrze spisujący się bramkarz Świtu trzykrotnie obronił groźne strzały Piaskowskiego, oraz Wciśły. Popełnił jednak błąd w 35 minucie w którym sfaulował dryblującego w polu karnym Zająca. Podyktowanego karnego na bramkę zamienił Piaskowski. W drugiej połowie drużyna Borku postanowiła bronić wyniku i ten cel w 100% osiągnęła.