Borek zmierzy się z Piastem Wołowice

W sobotę (30.04.2016) o godzinie 17:00 na własnym boisku Borek zmierzy się z Piastem Wołowice który będzie walczył o swoje pierwsze zwycięstwo w tej rundzie.

Piast Wołowice zajmuje 8 pozycje z 24 punktami, lecz od początku rundy wiosennej nie wygrał jeszcze żadnego meczu, dwukrotnie remisując (Świt, Dalin) i trzykrotnie przegrywając (Clepardia, Prokocim, Garbarnia II). Drużyna z Wołowic ma fatalny start w tej rundzie, a przyczyną tego jest gra defensywa Piasta. W pięciu ostatnich meczach wołowiczanie stracili 14 bramek, to prawie tyle samo co w całej zeszłej rundzie w której mieli tylko 18 straconych. Pozytywem dla Piasta w tej rundzie to na pewno remis na trudnym terenie w Myślenicach (2-2).

Borek ostatni mecz wygrał 3-2, chociaż mecz w Podgórzu mógł zakończyć się zupełnie inaczej. Ważne że borkowianie grają konsekwentnie do końca, co po raz kolejny zaowocowało golem w końcówce meczu i 3 punktami. Aktualnie drużyna Borku jest o jedną pozycję wyżej (7) od Piasta, mając na koncie 26 punktów. Borek ostatnie trzy mecze odnosił same zwycięstwa, więc liczymy że seria zwycięstw zostanie podtrzymana.

 

Zapraszamy na mecz!

30.04.2016 / godz. 17:00 / Stadion K.S. „Borek”


Autor: Joel