Dobry prognostyk…

Ostatni sezon pokazał że zawodnicy Borku od samego początku muszą ciężko pracować na treningach jeśli chcą powalczyć o byt w lidze okręgowej. Drużyna Borku na pewno przejdzie dużą metamorfozę, ponieważ wiadomo już że odeszło kilku podstawowych zawodników.

Borek od początku okresu przygotowawczego ma bardzo szeroką kadrę. Ponieważ do I-drużyny została tymczasowo dołączona drużyna juniorów którzy w tym roku chcą awansować do Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych. Ich aspiracje nie są wyolbrzymione ponieważ w zeszłym sezonie zajęli 6 miejsce, a trzeba zaznaczyć że prawie cała drużyna składała się wtedy z juniorów młodszych. Borek ma duży potencjał jeśli chodzi o młodzież o czym bardzo dobrze wie trener Rafał Krupa.

Borek w okresie przygotowawczym zagrał już cztery sparingi w których trzy razy wygrał i tylko raz przegrał. Takie wyniki to dobry prognostyk przed zbliżającym się sezonem. Aktualnie skład pierwszej drużyny cały czas się kształtuje, i na ten moment ciężko przewidzieć kto będzie pasował do koncepcji trenera Krupy. Wiemy jedynie że w przyszłym sezonie nie zobaczymy na pewno w koszulce Borku – W.Matys, D.Basista, P.Grzesiak, T.Grzesiak, J.Pitala, B.Bruzda.

 

Wyniki sparingów:

BOREK – Zryw Szarów  4-3
Liszczanka Liszki – BOREK 1-0
BOREK – Raba Dobczyce 3-1
Iskra Krzęcin – BOREK 1-2