Kolejna porażka Borku

Borek przegrywa z Piastem Wołowice 2-0, a głównym powodem porażki to w dalszym ciągu brak skuteczności borkowian.

Drużyna Borku przez pierwsze 30 minut konsekwentnie utrzymywała się i atakowała bramkę gospodarzy. co w przyniosło rezultat w postaci rzutu karnego. Do jedenastki podszedł Kuraś i… trafił w poprzeczkę. Jeszcze pod koniec pierwszej połowy groźną kontrę zdążyła wyprowadziła drużyna z Wołowic, lecz Kurzeja w sytuacji sam na sam, nie zdołał pokonać bramkarza Borku.

Druga połowa to dużo walki w środku pola i sporadyczne ataki obu drużyn. W 78 minucie po składnej akcji, sam na sam z golkiperem Borku wyszedł Budziaszek, który nie zwykł marnować takich okazji i zdobył pierwszą bramkę dla Piasta. Parę minut później Kurzeja zobaczył 2 żółte kartki za zbyt ożywioną dyskusje z sędzią głównym i Piast musiał radzić sobie ostatnie 10 miniut w osłabieniu. Borek za wszelką cenę chciał zdobyć gola więc zaczął atakować całą drużyną i nawet miała dwie okazje do wyrównania, ale nie potrafiła pokonać bramkarza Piasta. W doliczonym czasie gry po źle wykonanym rzucie rożnym, zawodnicy z Wołowic wyszli z kontrą i zdobyli gola potwierdzającego zwycięstwo.