Kolejny ważny mecz – Clepardia

W sobotę (24.09.) o godzinie 11:00 w ramach 7 kolejki Małopolskiej Ligi Okręgowej I-drużyna Borku rozegra mecz wyjazdowy z Clepardią Kraków

Clepardia po 6 meczach zajmuje 3 miejsce z 13 punktami. Aktualnie ma tylko 2 punkty straty do lidera, a w ostatnim meczu drużyna Clepardii zremisowała z Kaszowianką 1:1. Clepardia jest jedną z najbardziej skutecznych drużyn w naszej lidze (więcej ma tylko Kaszowianka – 18) mając już zdobytych 17 bramek, średnio na mecz wypada 2,8 bramki.

Borek zajmuje 4 miejsce z taką samą ilością punktów jak Clepardia lecz z gorszym stosunkiem bramkowym. Borkowianie nie są tak skuteczni jak zawodnicy Clepardii, ale po 6 kolejkach mogą pochwalić się najlepszą defensywą w lidze. Warto też zauważyć że w ostatnich 4 meczach drużyna Borku wygrała wszystkie swoje spotkania i nie straciła ani jednej bramki, a w ostatnim meczu borkowianie pewnie pokonali AP Kmita Zabierzów 3:0.

Bardzo dobre wyniki mogą cieszyć kibiców, ale zawodnicy nie mogą żyć przeszłością i muszą skupić się już na zbliżającym się meczu z bardzo wymagającym przeciwnikiem. Mamy nadziej że drużyna Borku podtrzyma dobrą passę i zwycięży kolejny ważny mecz.

 

Zapraszamy na mecz w Krakowie przy ul. gen. A. Fieldorfa-Nila 5

24.09.2016 / godz. 11:00