Kolejny ważny mecz dla Borku

W sobotę o godzinie 17:00 przy ul. Żywieckiej drużyna Borku podejmie ekipę Lotnik Kryspinów.

Lotnik ma za sobą o jeden mecz więcej niż Borek zdobywając w tej rundzie tylko 4 punkty. Początek rundy drużyna z Kryspinowa miała bardzo obiecujący wygrywając na wyjeździe z Pozowianką 0-3, lecz później dwie porażki z Podgórzem i Kaszowianką trochę ostudziły zapał kibiców. Ostatni mecz zawodnicy z Kryspinowa zremisowali bezbramkowo ze Złomexem Branice. Lotnik musi walczyć u każdy punkt ponieważ nad ostatnią drużyną w tabeli ma tylko 4 punkty przewagi i o jeden mecz więcej. 

Borek w tej rundzie wygrał wszystkie swoje mecze i jest bardzo zdeterminowany by podtrzymać dobrą passe. Zawodnicy Borku w ostatnim meczu pokonali Liszczankę na ich boisku 1-2 pozostając jedyną drużyną która nie przegrała meczu w rundzie wiosennej.

Dla drużyny Borku to kolejny ważny mecz w drodze o utrzymanie się w lidze okręgowej. Ewentualne zwycięstwo pozwoli borkowianom przeskoczyć Lotnika o dwa punkty i awansować w tabeli. Zawodnicy Lotnika po ostatnim meczu mogą mieć niedosyt i tym razem będą chcieli zdobyć komplet punktów, co może sugerować ciekawy mecz na stadionie przy Żywieckiej. 

Dla przypomnienia w rundzie jesiennej obydwa zespoły podzieliły się punktami remisując 0-0 na boisku w Kryspinowie.

Zapraszamy wszystkich kibiców Borku do wspierania naszej drużyny, która już pokazała w tej rundzie że może wygrywać z najlepszymi w tej lidze !!! 

Widzimy się w sobotę o godzinie 17:00 na Żywieckiej 13 !!