Mecz pod Wawelem

W najbliższą sobotę Borek zmierzy się z Nadwiślanem Kraków. Mecz odbędzie się o 17:00 przy ul. Koletek na stadionie Nadwislanu.

Nadwiślan z 33 punktami zajmuje 4 pozycje, którą okupuje już od początku rundy rewanżowej. W rundzie wiosennej zespół z Kazimierza zdobył 10 punktów, zwyciężając trzykrotnie, raz remisując i dwukrotnie przegrywając. W ostatniej kolejce drużyna Nadwiślanu zremisowała 1-1 z rezerwami Garbarni.

Borek zajmują 8 pozycję z 26 punktami.  W ostatniej kolejce drużyna Borku przegrał z Piastem 0-2 przerywając serie 3 zwycięstw pod rząd. Wytłumaczeniem tak kiepskiego wyniku mógłby być fakt że od 5 minuty borkowianie grali w dziesiątkę (czerwona kartka – Kozień),ale nie. Głównym powodem był brak skuteczności u zawodników Rafała Krupy. Borek miał 5 wyśmienitych sytuacji w których, ani razu nie udało się trafić do bramki Piasta.

Jutrzejszy mecz obu ekip może być przyjemny dla oka. Spotykają się w końcu dwie drużyny które lubią grać „krakowską piłkę”, a mecz rozegrają na sztucznym boisku.

 

Zapraszamy na mecz.

07.05.2016 / godz. 17:00

[tb_map address=”Koletek 20, 31-069 Kraków”]