Mecz z beniaminkiem z Radawanowic

W sobotnie popołudnie o godzinie 16:30 na stadionie przy Żywieckiej 13, I-drużyna Borku zmierzy się z beniaminkiem – Iskra Radawanowice.  

Iskra Radawanowice to beniaminek który po 3 kolejkach w lidze okręgowej zajmuje 8 miejsce z 3 punktami. Iskra zdążyła już zaliczyć swoje pierwsze zwycięstwo w okręgówce z Garbarnia II oraz doznała dwóch porażek z Clepardią i Kaszowianka. Drużyna z Radawanowic w ostatnim meczu przegrała z Kaszowianką 2-0.

Borek po 3 kolejkach zajmuje 6 miejsce z 4 punktami. W ostatni weekend wygrali mecz ligowy z Piastem Wołowice (0:1), a w środę przeszli do kolejnej rundy Pucharu Polski pokonując Liszczankę Liszki (0:1). Drużyna Borku w każdym meczu poprawia swoją grę i po ostatnich wynikach można wnioskować że idzie to w dobrym kierunku. Mecz z Piastem pokazał że borkowianie nie boją się twardej gry i że gotowi są wywalczyć sobie zwycięstwo. W meczu pucharowym trener Farbaniec dał pograć zawodnikom którzy w ostatnich meczach byli mniej eksploatowani, co było dobrym posunięciem patrząc na wynik spotkania.

 

Zapraszamy na mecz.
03.09.2016 / godz. 16:30 / Stadion K.S. „Borek”