Mecz z liderem

W najbliższą sobotę  (10.10.2015) o godzinie 15:00 Borek przyjmie na własnym boisku lidera naszej ligi – Kaszowiankę Kaszów.

Kaszowianka jest jedną z dwóch drużyn która jeszcze nie przegrała żadnego meczu w tej rundzie. Po 7 zwycięstwach i 1 remisie jest liderem ligi z 22 punktami. Ma również najlepszy bilans bramkowy z największą ilością strzelonych goli w lidze (+30)  i z najmniejszą ilością straconych (-5). Tak dobre wyniki drużyny z Kaszowa to w dużej mierze zasługa dwóch braci i wychowanków Borku – Pawła i Tomka Grzesiaka.

Borek w ostatnim meczu zdobył komplet punktów i podwoił swój skromny dorobek bramkowy. Borkowianie zajmują 7 miejsce z 11 punktami i choć bilans bramkowy w dalszym ciągu nie zachwyca (6-8), to ostatni mecz z Kmitą pokazał że zawodnicy Borku odzyskali skuteczność strzelając 3 bramki najlepszej – na tamten moment – defensywie w lidze.

W ostatnich dwóch kolejkach drużyna z Żywieckiej przerwała już serię 3 zwycięstw Nadwiślanu oraz znakomitą passe Kmity – 7 meczów bez porażki. Czy w sobotnie popołudnie uda się również przerwać hegemonię Kaszowianki Kaszów, dowiemy się już w sobotę.