Mówimy TAK na Street Workout Park na Żywieckiej

Bardzo fajna inicjatywa którą z przyjemnością wspieramy i gorąco zachęcamy wszystkich do aktywnego oddawania głosu w tegorocznym Budżecie Obywatelskim na ten właśnie projekt. Poniżej przedstawiamy szczegóły oraz słowa autora projektu które również znajdziecie na wydarzeniu w portalu społecznościowym.

WITAMY WAS BARDZO SERDECZNIE.
Po woli realizujemy plan jeszcze z 2010 roku, kiedy padła decyzja o tym aby w każdej dzielnicy w Krakowie dla młodzieży i dorosłych powstał darmowy, ogólnodostępny Street Workout Park. I właśnie taka okazja nadeszła w momencie pojawienia się Budżetu Obywatelskiego. Do tych czas mamy sukces w każdej edycji ponieważ w każdej, a było ich 3, wygrywaliśmy projekt.

Drogi mieszkańcu, nie bądź obojętny i pomóż przedewszystkim dziecią. W jaki sposób. Nie przejmuj się nie prosimy o pieniędzy WYSTARCZY GŁOS ! Pamiętaj, że na takim placu już za parę lat może podciągać się Twoje dziecko, kształtować swoje ciało w sposób naturalny, zdrowy, rozwijać gibkość, zwinność, wytrzymałość. A WIĘC:

KROK I:
Wchodzimy na strone: https://budzet.krakow.pl/

KROK II:
Rejestrujemy się (ogólnie warto mieć tu konto bo będziecie na bierząco z nowymi pomysłami miasta, no jak np. zamknięcie ulic w środku miasta w letni seozn :D ) https://budzet.krakow.pl/strona_glowna/210940,artykul,instrukcja_rejestracji_i_glosowania.html – Tu macie krok po kroku jak to się robi. W TAJEMNICY POWIEM, że warto zaznaczyć ulicę jakąś z dzielinicy docleowej u nas to DZIELNICA IX, ŁAGIEWNIKI-BOREK FAŁĘCKI i ulicy które można zaznaczyć przy rejestracji (bo podajemy zamieszkania):
ul. Obozowa
ul. Benedykta Cesarza
ul. Borkowskie Błonia
ul. Kępna
ul. Jagodowa
ul. Orzechowa
ul. Jeleniogórska
ul. Żywiecka
ul. Zdunów
ul. Zbrojarzy
ul. Sucha
ul. Kołodziejska
ul. Armatury
ul. Borsucza
ul. Kołobrzeska
ul. Koszalińska
ul. Cegielniana
ul. Odrzańska
ul. Oraczy
ul. Gajowa
ul. Nowogródzka
ul. Kościuszkowców

KROK III:
Po zarejestrownaiu się GŁOSUJEMY. Uwaga do wykorzystania macie 6 głosów (projekty dzielnicowe do których nalezy nasz park) więc prosimy o oddanie 3 głosów na- DZIELNICA IX, ŁAGIEWNIKI-BOREK FAŁĘCKI, numer projektu 9.
Następnie oddajecie 2 głosy i 1 głos na wybrane projekty również taka sama zasada obowiązuje przy głosowaniu na projekty Ogólnomiejskie i jest to obligatoryjne. Tak smao 6 punktów do rozdania więc zobaczcie co Wam tam się spodoba :)

Chyba tyle :) Zapraszajcie znajomych do wydarzenia i ciśniemy z głosowanie :) Pomagamy młodzieży.

 

Wydarzenie na Facebooku:

Mówimy TAK na Street Workout Park w Łagiewniki-Borek