Na sztucznym boisku z Kaszowianką

Jutro (11.11.2016) o godzinie 13:00 Borek rozegra mecz z Kaszowianką Kaszów na boisku Nadwiślanu. Gospodarzem jest Kaszowianka która od kilku kolejek nie grała już na własnym boisku z powodu bardzo kiepskiego stanu murawy.

Kaszowianka zajmuje 3 miejsce z 22 punktami, a w ostatnim meczu po bardzo przeciętnym występie drużyna z Kaszowa zremisowała 1-1 z Świtem Krzeszowice. W ostatnich kolejkach zawodnicy z Kaszowa mocno obniżyli loty i w końcówce rundy potracili wiele punktów przez co aktualni liderzy (Clepardia, Prokocim) odskoczyli Kaszowiance na 6 punktów. Warto zaznaczyć że w Kaszowiance gra 3 byłych wychowanków Borku – P.Grzesiak, K.Pachacz i K.Zawora.

Borek z 17 punktami zajmuje 7 miejsce, a ostatnie zwycięstwo z Tęczą mocno poprawiło morale drużyny. Borkowianie po serii porażek, zagrali jeden z najlepszych meczy w tej rundzie i na mecz z Kaszowianką mogą wyjść mocno podbudowani. Miejmy nadzieje że zawodnicy Borku zagrają z podobnym zaangażowaniem i chęcią gry jak to było podczas meczu z Piekarami.

 

Zapraszamy na mecz w Krakowie na boisku Nawdiślanu przy ul. ul. Koletek 20

11.11.2016 / godz. 13:00