Borek przeciwko najlepszej defensywie

W sobotę o godzinie 15:30 w Zabierzowie I-drużyna Borku zmierzy się z trzecią drużyną ligi czyli z Akademią Piłkarską Kmita Zabierzów. 

AP Kmita nie przegrała jak dotąd żadnego meczu i ma tylko 2 punkty straty do lidera. Na koncie ma 5 zwycięstw i 2 remisy, strzelając przy tym 15 goli, a tracąc tylko 4 bramki czyli najmniej w lidze. Forma zawodników z Zabierzowa jest wysoka, co pokazały 3 ostatnie mecze, w których uzyskała komplet punktów nie tracąc przy tym ani jednej bramki. W drużynie Kmity zobaczymy dwóch byłych zawodników Borku – Mazele i Popowicza.

Borek w ostatnim meczu zremisował bezbramkowo z Nadwiślanem, przez co awansował na 8 pozycje w tabeli. Skuteczność Borku w dalszym ciągu jest największą bolączką drużyny. Oprócz problemów z celnością, pojawiły się również problemy kadrowe. Najprawdopodobniej do końca rundy nie zagra już dwóch zawodników Borku – Piaskowski i Kuraś. Pierwszy z nich z przyczyn osobistych, a drugi z powodu kontuzji kolana.

Krótko podsumowując, najlepsza defensywa ligi zmierzy się z najmniej skutecznym atakiem, a co wyniknie z tego spotkania, dowiemy się już jutro popołudniu.

Zapraszamy na mecz.

03.10.2015 / godz. 15:30

[tb_map address=”ul. Kolejowa 15a, Zabierzów”]


Autor: Zoltan