Niedziela w Wołowicach

Borek w ten weekend gra dopiero w niedzielę (28.08.2016) o godzinie 16:00 w Wołowicach, gdzie przeciwnikiem będzie Piast Wołowice.

Piast po dwóch kolejkach zajmuje przedostanie miejsce w tabeli (14) zaliczając jedną porażkę i jeden remis. Jedyny punkt został zdobyty na ciężkim terenie Kaszowa, a porażkę doznali w ostatnią środę, kiedy to grali zaległy mecz z Garbarnią II. Spotkanie z rezerwami Garbarni zaczęło się bardzo dobrze dla zespołu Piasta, który już w 35 min prowadził już 2:0. Jednak mecz trwa 90 min i do ostatniego gwizdka to zawodnicy Garbarni byli bardziej zdeterminowani żeby wygrać i strzelili 4 bramki. Mecz zakończył się wynikiem 2:4 dla Garbarni II.

Borek ma tyle samo punktów co Piast, ale lepszy bilans bramkowy dlatego w tabeli zajmuje 11 miejsce. Borkowianie zaliczyli falstart remisując z Świtem i przegrywając z Podgórzem. W każdym z tych meczy borkowianie mogli jeszcze przeważyć szalę zwycięstwa na swoją korzyść, ale nie potrafili wykorzystać okazji jakie sobie stworzyli. Borek w tym sezonie ma najprawdopodobniej najmłodszą drużynę w okręgówce. Większość zawodników to utalentowani wychowankowie poniżej 20 roku życia, którzy przy starszych kolegach muszą nauczyć się jak najlepiej grać dla swojej drużyny i jak stworzyć kolektyw który będzie mógł wygrywać z najlepszymi zespołamw w naszej lidze.

Zapraszamy na mecz w Wołowicach

28.08.2016 / godz. 16:00