Nowy sezon czas zacząć !!!

Już dziś o godzinie 17:30 Borek rozegra swój inauguracyjny mecz w sezonie 2016/2017. Borkowianie zmierzą się na wyjeździe z Świtem Krzeszowice.

O naszym przeciwniku wiemy tylko tyle że przegrał prawie wszystkie sparingi i że odeszło kilku kluczowych zawodników. Początek sezonu to wielka niewiadoma i prawdziwą siłę drużyn poznamy dopiero po pierwszych meczach. Świt mimo domniemanych problemów wewnętrznych może być ciężkim przeciwnikiem dla borkowskiej drużyny, tym bardziej że gra u siebie.

Borek w przerwie letniej zmienił trenera i jeszcze bardziej odmłodził skład. Z drużyną pożegnał się Zawora który przeszedł do Kaszowianki Kaszów oraz Ropek – Wiślanie Jaśkowice, Filipek i Piwowarczyk nie wznowili trenigów, a Szopa i Miroshnychenko leczą kontuzje. Do drużyno przybyło kilka nowych zawodników większość z juniorów Borku. Ważym wzmocnieniem na pewno jest powrót wychowanka Borku – Grzegorza Króla, który w zeszłym sezonie reprezentował barwy Tęczy Piekary. Co do formy i jakości nowej drużyny Borku dowiemy się po meczu w Krzeszowicach

 

Zapraszamy na mecz w Krzeszowicach

13.08.2016 / godz. 17:30