Ostatni mecz sezonu na Żywieckiej

Jutro przy Żywieckiej o godzinie 17:00 pierwsza drużyna Borku zmierzy się z „Rycerzami Wiosny” – Bronowianką Kraków. Będzie to ostatni mecz w tym sezonie na stadionie przy Żywieckiej

Sobotnie spotkanie będzie przedostatnim meczem obydwu ekip w tym sezonie. Będzie to bardzo trudne wyzwanie dla drużyny Borku, ponieważ Bronowianka ma rewelacyjną rundę wiosenną w której zdobyła już 23 punkty czyli aktualnie najwięcej z wszystkich drużyn w rundzie rewanżowej, a w ostatnim meczu zespół Bronowianki zwyciężył z walczącą o awans Kaszowianką Kaszów aż 8:2.

Borek zajmuje 8 pozycje z 30 punktami, a w ostatniej kolejce doznał wysokiej porażki z Prokocimiem Kraków (5-1). Już dawno drużyna Borku nie straciła aż tak wielu bramek. Ostatni mecz w którym borkowianie stracili 5 bramek był 26 października 2014 roku, kiedy to Borek przegrał w meczu wyjazdowym z Kaszowianką Kaszów 5:2. Miejmy nadzieje że trener Farbaniec odpowiednio wykorzysta sportową złość, która powinna być w drużynie po porażce i przekuje ją na zwycięskie 3 punkty.

Wydarzenie na facebooku: Ostatni mecz sezonu na Żywieckiej

Zapraszamy na mecz.
10.06.2017 / godz. 17:00 / Stadion K.S. „Borek”