Ostatni mecz wyjazdowy Borku

W sobotę o godzinie 13:30 w Krzeszowicach odbędzie się już przedostatnia kolejka rundy jesiennej. Borek Kraków zmierzy się z spadkowiczem z IV ligi – Świtem Krzeszowice.

Świt po 11 meczach zdobył tylko 10 punktów i zajmuje 11 miejsce. Nad ostatnią drużyną w tabeli ma 4 punkty przewagi i tyle samo punktów straty do Borku. Na koncie ma 3 zwycięstwa, 1 remis i 7 porażek. Drużyna z Krzeszowic jest kolejnym zespołem która zdobywa punkty wyłącznie na własnym boisku, a zaraz po Złomexie ma również najsłabszą defensywę w lidze, tracąc średnio 3 bramki na mecz.

Borek z 14 punktami utrzymuje 8 pozycje, a bilans bramkowy (6-10) nie zmienił się już od 3 kolejek, w których to zespół Borku 3-krotnie remisowali bezbramkowo. Dużym pozytywem jest że Borkowianie nie przegrali meczu od 5 kolejek i mają jedną z najlepszych formacji obronnych w lidze, tracąc jak dotąd tylko 8 goli (2 dodatkowe gole otrzymane od MZPN za walkower z pierwszej kolejki z Clepardią). Jednak w dalszym ciągu poważnym problemem jest skuteczność. Zawodnicy Borku potrafią w każdym meczu stworzyć po kilka wyśmienitych okazji, ale niestety nie są w stanie tych sytuacji zamienić na bramki.

Zostały już tylko dwie kolejki do końca rundy jesiennej, a w ostatniej kolejce Borek spotka się z liderem, który jak dotąd nie doznał żadnej porażki. Tak więc mecz w Krzeszowicach może być dla borkowian ostatnią szansą na zdobycie jakichkolwiek punktów.

Zapraszamy na mecz

31.10.2015 / godz. 13:30

[tb_map address=”plac Kulczyckiego, 32-065 Krzeszowice, Polska”]