Pierwsze zwycięstwo w tym roku

Drużyna Borku w typowo zimowej scenerii zwycięża swój pierwszy sparing 6:1 (3:0). Przeciwnikiem borkowian była B-klasowa drużyna Pychowianki.

Warunki na boisku Opatkowianki były bardzo ciężkie spowodowane ociepleniem. Na boisku znajdowało się bardzo dużo wody i topniejącego śniegu, mimo wszystko obydwie ekipy wyszły na boisko i rozegrały spotkanie najlepiej jak pozwalały warunki. Borkowianie dużo lepiej zaadaptowali się do ciężkiej murawy i całe spotkanie kontrolowali mecz. Mimo ekstremalnych warunków cieszy fakt że drużyna Borku potrafiła stworzyć kilka udanych i efektownych akcji z których wpadły bramki.

W składzie Borku rozegrało cały mecz trzech testowanych zawodników, dwóch ofensywnych i jeden defensywny. Z wypożyczenia wrócił również P. Piaskowski, a w bramce mogliśmy zobaczyć nowego bramkarza Borku – Jakuba Isaida. Przed nami jeszcze 7 sparingów które powinny odbyć się w dużo lepszych warunkach i z których będziemy mogli wyciągnąć dużo więcej wniosków przed nadchodzącą rundą rewanżową Borku.