Pierwszy mecz wyjazdowy

W Wielką Sobotę o godzinie 11:00 zawodnicy Borku rozegrają swój pierwszy mecz wyjazdowy gdzie przeciwnikiem borkowian będzie Iskra Radwanowice.

Iskra po przegranej w pierwszej kolejce 6-1 z Clepardią, dwa kolejne mecze zwyciężyła pokonując 1:0 rezerwy Garbarni oraz 4:3 Kaszowiankę. Drużyna z Radwanowic po 16 kolejkach zajmuje 8 miejsce z taką samą ilość punktów (23 pkt) co Borek który zajmuje pozycję 7 z lepszym bilansem bramkowym. Warto również zauważyć że zespół Iskry wszystkie swoje zwycięstwa w rundzie wiosennej zdobył na własnym boisku.

Borek w ostatniej kolejce zwyciężył z Piastem 1:0, niestety gra nie zachwycała choć wiadomo że potencjał ofensywny w drużynie jest wielki. Miejmy nadzieje że drużyna solidnie przetrenowała ten tydzień, a przede wszystkim wyciągnęła odpowiednie wnioski z ostatnich meczów i powtórzy wynik z z rundy jesiennej, kiedy to Borek pokonał Iskrę Radwanowice 3:0.

Jednocześnie chcemy już zaprosić na następne spotkanie na własnym stadionie, które odbędzie się 22 kwietnia a przeciwnikiem Borku będzie drużyna Wisły Jeziorzany. Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu na facebooku, gdzie w przyszłym tygodniu mamy przewidzianych kilka atrakcji dla kibiców.

Zapraszamy na mecz w Radwanowicach
15.04.2017 / godz. 11:00