Podgórze na Żywieckiej

Dziś o 16:30 na stadionie K.S. „Borek” odbędzie się V kolejka Ligi Okręgowej w której I-drużyna Borku zmierzy się z Podgórzem Kraków, która ma tylko 1 punkt straty do borkowian.

Podgórze zajmuje 7 pozycje (6 pkt) w tabeli ligowej z 2 zwycięstwami i 2 porażkami. Obydwa zwycięstwa (z Clepardią i Garbarnia) odniosła na własnym terenie strzelając 9 „bramek”, a tracąc tylko 2 gole. W meczach wyjazdowych już nie było tak kolorowo, ponieważ wszystkie mecze przegrała (z Dalinem i Prokocim), a bilans bramkowy wynosi 3 strzelone – 8 straconych. W ostatniej kolejce podgórzanie pewnie zwyciężyli na własnym boisku 4-1 z Garbarnią II.

Borek po ostatniej kolejce jest na 6 miejscu (7 pkt) z 2 zwycięstwami, 1 remisem i 1 porażką. Początek sezonu borkowian zaczął się kiepsko, ponieważ po dwóch meczach przy ul. Żywieckiej zdobyli tylko 1 punkt, przegrywając z Clepardią i remisując bezbramkowo z Prokocimiem. Po tych meczach  przyszedł już czas na dwa mecze wyjazdowe i jak się okazało na dwa zwycięstwa z Garbarnią II oraz z Złomexem. Dziś Borek wraca na swoje boisko i miejmy nadzieje że potrzyma swoją zwycięską formę.

Zapraszamy na mecz!

12.09.2015 / godz. 16:30 / Stadion K.S. „Borek”


Autor: Zoltan