Podział punktów w Kryspinowie

0-0

Żółte kartki:  Marcin Kujda, Piotr Ptak – Jakub Stańko, Maciej Pawlik.

Borek przyjechał do Kryspinowa po 3 punkty, niestety po raz kolejny Lotnik pokazał że bardzo dobrze czuje się na własnym boisku i że łatwo nie oddaje punktów.

W I połowie Borek miał kilka wyśmienitych okazji, a gdyby więcej szczęścia miał Pawlik to miałby klasycznego hat-tricka. W 20 min po podaniu Miroshnychenko, w sytuacji sam na sam z bramkarzem, Pawlik ładnie miną bramkarza i oddał niestety zbyt lekki strzał w stronę bramki, gdzie sprzed lini bramkowej piłkę wybił obrońca Lotnika. W 35 min Pawlik trafia w poprzeczkę po bardzo ładnym uderzeniu z 30 metrów. Pod koniec I-połowy po płaskim dośrodkowaniu Stańka, zdążył jeszcze wyprzedził bramkarza gospodarzy i trafić w wewnętrzną część słupka bramki. W pierwszej połowie bardzo dobrą okazje miał również Wilkołek, który w sytuacji sam na sam strzelił prosto w bramkarza.

Po przerwie Lotnik już całkowicie cofną się do tyłu i wyprowadzał już tylko groźne kontry. Dwie z nich mogły skończyć się golami, ale doskonałe okazje zmarnował Ryś i Ptak. Borek również próbował strzelić zwycięskiego gola w drugiej połowie, ale swoich dogodnych sytuacji nie wykorzystał Łatka i Zając.


Autor: Zoltan