Porażka z liderem

W sobotnim meczu Borku Kraków z Clepardią Kraków, lepszą drużyną okazała się Clepardia wygrywając tego dnia 3:0.

Borek bardzo chciał się zrewanżować za jesienną porażkę lecz lider tabeli był tego dnia lepiej dysponowany i już w pierwszej połowie strzelił dwie bramki. Obydwie bramki wpadły po wrzutkach w pole karne z stałych fragmentów. W drugiej połowie Clepardia dołożyła jeszcze jednego gola. Wszystkie trzy bramki wpadły strzałach z głowy. Borek miał swoje dobre momenty, lecz nie potrafił wykorzystać sytuacji które sobie wypracował. Zwycięstwo lidera jak najbardziej zasłużone, a borkowianie będą musieli przełknąć gorycz porażki i solidnie przygotować się na zbliżające trzy najbliższe mecze które zostaną rozegrane w niecały tydzień.

14.05. (niedziela) o godz. 11:00 – Garbarnia II Kraków
16.05 (wtorek) o godz 18:00 –  Kmita Zabierzów
20.05 (sobota) o godz 17:00 – Kaszowianka Kaszów