Porażka z rezerwami Garbarni

W ostatniej kolejce Borek przegrał z rezerwami Garbarni 0:2. Mecz był bardzo wyrównany, ale po dwóch błędach borkowian to zawodnicy Garbarni zdobyli komplet punktów.

„Druga drużyna Garbarni wyjazdowym zwycięstwem nad Borkiem powetowała sobie ostatnie niepowodzenia z niewygodnym dla siebie lokalnym rywalem. Młode Lwy zaprezentowały się na boisku przy ulicy Żywieckiej korzystnie, a sam mecz był bardzo wyrównany. Poza sytuacjami, w których padły gole, oba zespoły nie stworzyły sobie wielu okazji podbramkowych. Jeśli chodzi o Garbarnię, brak zagrożenia ze strony gospodarzy to zasługa dobrej postawy defensywy kierowanej przez rekonwalescenta z trzecioligowej drużyny Brązowych, Kamila Moskala. W 60. minucie po rzucie wolnym wykonanym przez Siedlarza odbitą od muru piłkę dobijał Kowalik, ale Bartków był na posterunku. W 72. minucie piłka po strzale Kowalika z dystansu także padła łupem bramkarza gospodarzy. W 74. minucie po precyzyjnym dośrodkowaniu Kowalika z rzutu wolnego tak nieszczęśliwie interweniował Bentkowski, że wepchnął piłkę do własnej bramki. W 78. minucie Kozik po świetnym odbiorze i kapitalnej indywidualnej akcji strzelił po długim rogu nie do obrony. W ostatniej minucie Jan Zygmunt z 40 metrów trafił w poprzeczkę. Trzy punkty zostały zaksięgowane przez gości po ciężkiej boiskowej harówce.”