Przerwać złą passe…

W sobotę o godzinie 11:00 przy ul. Żywieckiej Borek zmierzy się z liderem i jedyną niepokonaną drużyną w lidze – Dalinem Myślenice.

Dalin ma tylko 1 punkt przewagi nad drugą w tabeli Kaszowianką. W 12 meczach zdobyli 28 punktów, 8 wygrywając i 4 razy remisując. Jako jedyna drużyna w tej rundzie nie przegrała meczu, strzelając przy tym 40 bramek, a tracąc tylko 11 goli. W ostatniej kolejce biało-zieloni zremisowali z Garbarnią 1-1.

Borek zajmuje 9 pozycje z 3 zwycięstwami, 5 remisami oraz 4 porażkami. W ostatniej kolejce borkowianie przegrali z Świtem 3-1, kończąc mecz w dziewiątkę. Bilans bramek to 7-13. Co ciekawe, drużyna Borku może zaliczyć rundę bez zwycięstwa na własnym boisku, a nawet bez strzelonego gola.

Sobotni mecz to już ostatnia szans w tej rundzie dla zawodników Borku żeby przerwać złą passę meczy na własnym boisku. Zadanie będzie bardzo trudne do wykonania, ponieważ zagrają z aktualnie najlepszą drużyną w lidze. Dalin to bezsprzecznie faworyt, ale Borkowianie już nie raz udowodniali że umieją i lubią grać z drużynami z górnej części tabeli.

Zapraszamy na mecz!

07.11.2015 / godz. 11:00 / Stadion K.S. „Borek”


Autor: Zoltan