Pucharowa środa

W III rundzie Pucharu Polski drużyna Borku zmierzy się z A-klasową Liszczanką Liszki. Mecz odbędzie się w Liszkach o godzinie 17:00

Liszczanka w I rundzie otrzymała walkowera za mecz z Libertowem, w którym grał nieuprawniony zawodnik. Na boisku również zwyciężyła Liszczanka wygrywając w karnych (1:1, k. 3:5). W II rundzie Liszczanka rozstrzygnęła mecz już w regulaminowym czasie, wygrywając 3-2 z Gwiazdą Ściejowice. Drużyna Liszczanki występuje w A-klasie Grupa: Kraków III, gdzie po 2 kolejkach zajmuje 8 miejsce z zwycięstwem i porażką. Trenerem jest były zawodnik Borku – Krzysztof Dukała.

Dla borkowian jest to pierwszy mecz pucharowy w tym sezonie i miejmy nadzieje że nie ostatni. Zawodnicy Borku 3 dni temu grali ciężki mecz z Piastem, wiec możemy spodziewać się że w dzisiejszym meczu szansę gry dostaną zawodnicy którzy nie grali w niedzielnym meczu lub grali w mniejszym przedziale czasowym. Kadra Borku składa się z 27 zawodników, także rywalizacja w drużynie jest bardzo wysoka, a mecz pucharowy jest idealnym miejscem dla zawodników którzy chcą pokazać trenerowi że zasługują na grę w pierwszej drużynie.

Zwycięzca dzisiejszego meczu zmierzy się 14 września z zwycięzcą równoległego meczu Radziszowianka Radziszów – Nadwiślan Kraków.

Zapraszamy na mecz w Liszkach

31.08.2016 / godz. 17:00