Przekaż 1 % podatku na BOREK !

1 % podatku 

taką wielkość Twojego podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2015 możesz przeznaczyć na wsparcie działalności statutowej

K.S. „BOREK” Kraków

 

Klub Sportowy „BOREK” jest stowarzyszeniem kultury fizycznej, zarejestrowanym w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0000081077 i posiada status Organizacji Pożytku Publicznego.
Od 80 lat działamy, zgodnie ze Statutem, na rzecz upowszechniania kultury fizycznej i sportu wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

W 2016 roku Klub Sportowy „Borek” planuje stworzyć 1-2 mini boisk piłkarskich, aby odciążyć płytę główna i boczną które są mocno eksploatowane przez prawie cały rok. Powstanie mini boisko o wymiarach 40×20 metrów, pozwoli zwiększyć komfort treningów i meczy dla około 200 młodych adeptów piłkarskich szkółki oraz klubu sportowego Borek. Nie ukrywamy że ilość boisk uzależniona jest po części od wpływów jakie uda się zdobyć, m.in. z przekazanego 1% na nasz klub. Wiemy że w dzisiejszych czasach każda złotówka jest ważna, dlatego prosimy o przekazanie 1% które w żaden sposób nie obciąży Państwa budżetu, a nam pomoże w rozwoju infrastruktury na terenie K.S. Borek.

 

Aby przekazać nam 1 % podatku wystarczy w odpowiednich pozycjach formularza (PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-28) wpisać następujące dane:
– Nazwa Organizacji Pożytku Publicznego: KLUB SPORTOWY „BOREK”
– Nr KRS: 0000081077

 

Liczymy na Państwa wsparcie!
Zamiast fiskusowi część podatku możesz przekazać K.S. „BOREK” za co z góry serdecznie dziękujemy.