Sponsoring

K.S. Borek – OFERTA DLA SPONSORÓW

 

Klub Sportowy „Borek” został założony w 1928 roku. W ciągu kilkudziesięciu lat swojej działalności wychowani w klubie zawodnicy zdobywali znaczące osiągnięcia sportowe, a sam Klub stał się centrum rozwoju kultury fizycznej na terenie dzielnicy. Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu trenerów, gospodarności działaczy oraz zapałowi i wytrwałości zawodników Klub może pochwalić się znakomitymi wynikami we wszystkich grupach wiekowych, w których znajdują się jego drużyny. Liczba trenujących w Klubie sukcesywnie rośnie. Obecnie możemy się pochwalić 12 grupami w strukturach Szkółki Piłkarskiej „Borek” (chłopcy w wieku 5-14 lat), dwoma drużynami juniorów, drużyną seniorów oraz oldbojów.

Obiekty Klubu Sportowego „Borek” stanowią centrum kulturalne i towarzyskie dzielnicy. Intensywnie współpracujemy z lokalną społecznością. Corocznie, na terenie obiektów sportowych Klubu odbywają się Dni Dzielnicy IX. Z naszej infrastruktury korzystają uczniowie pobliskich szkół oraz lokalna grupa rekonstrukcji historycznej. Ponadto, od piętnastu lat na naszym terenie odbywają się szkolenia psów w ramach „Psiej Eskadry”.

Klub Sportowy „Borek” jest bardzo dobrze postrzegany wśród lokalnej społeczności oraz instytucji współpracujących. Pozytywne odczucia środowiska znakomicie mogłyby wpłynąć na wizerunek ewentualnego sponsora. Firmy reklamujące się poprzez sport są postrzegane jak nowoczesne i znakomicie prosperujące. Inwestycja w sport od wielu lat uznawana jest za jedną z najlepszych strategii marketingowych. Wiele firm dzięki temu zbudowało swoją markę. Obecność w sporcie umożliwia dotarcie do uczestników imprez sportowych, a także wszystkich obserwujących zmagania poprzez środki masowego przekazu.

W ramach wzajemnej współpracy możemy zaoferować:

– przestrzeń reklamową w atrakcyjnej i różnorodnej lokalizacji (reklama zewnętrzna na strojach, obiektach sportowych oraz internetowa na stronie klubowej oraz portalach informujących o wynikach drużyny w ramach transmisji wideo)

– infrastrukturę sportową do uprawiania piłki nożnej, koszykówki, siatkówki plażowej, lekkiej atletyki

– atrakcyjne tereny rekreacyjne na imprezy integracyjne, grille, ogniska, pikniki

– uczestnictwo w imprezach sportowych – również rangi międzynarodowej – organizowanych przez Klub

– wynajem powierzchni magazynowych zamkniętych i otwartych

Na terenie Klubu Sportowego „Borek” znajduje się punkt gastronomiczny, a w jego bezpośrednim sąsiedztwie baza noclegowa.

Klub Sportowy „Borek” dzięki profilowi swojej działalności został zarejestrowany jako organizacja pożytku publicznego, której można przekazać 1% naliczonego podatku.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do kontaktu z Nami – zarówno mikro-przedsiębiorców, jak i większe firmy – i omówienia szczegółów ewentualnej umowy. Cechuje Nas elastyczność i dla każdego sponsora dostosujemy indywidualną ofertę. 

 

Wsparli już nas: