Tęcza na Żywieckiej

W najbliższą sobotę (24.10.2015) o godzinie 11:00 odbędzie się pierwszy mecz 11 kolejki ligi okręgowej gr. II w której Borek na własnym stadionie przyjmie beniaminka – Tęczę Piekary.

Tęcza zajmuje 12 miejsce z 8 punktami, a wszystkie swoje dotychczasowe punkty zdobywała wyłącznie na swoim terenie (2 zwycięstwa, 2 remisy). Od 6 kolejki zawodnicy Tęczy nie wygrali żadnego meczu i zdobyli tylko 1 punkt remisując z Clepardią 2-2. Z ciekawostek to w drużynie z Piekar zobaczymy kolejnego wychowanka i byłego zawodnika Borku – Grzegorza Króla.

Borek po ostatnim remisie w Kryspinowie ma na koncie 13 punktów i zajmuje 8 pozycje w tabeli. Drużyna Borku od 4 meczy nie doznała porażki, ale zwyciężyła tylko raz. Co ciekawe, borkowianie jak remisują to bezbramkowo, wszystkie 4 remisy zakończyły się wynikiem 0-0. Skuteczność zawodników Borku w dalszym ciągu pozostawiała wiele do życzenia, tym bardziej że na własnym boisku jeszcze nie zdobyli bramki od początku sezonu, chociaż okazji mieli już wiele.

Drużyna Tęczy ma tylko 4 punkty przewagi nad ostatnim w tabeli Złomexem, więc możemy być pewni że będą walczyć o komplet punktów. Z drugiej strony wiemy że Borek jest bardzo zmotywowany żeby w końcu wygrać przed własną publicznością, a to jest już przedostatnia szansa w tej rundzie.

Zapraszamy na mecz!

24.10.2015 / godz. 11:00 / Stadion K.S. „Borek”


Autor: Joel