Mecz z liderem, czas rewanżu…

W sobotę o godzinie 17:00 pierwsza drużyna Borku na własnym boisku rozegra rewanżowe spotkanie z aktualnym liderem tabeli – Clepardią Kraków.

Clepardia w tym sezonie jest jednym z pretendentów do awansu do IV ligi zajmując aktualnie pierwsze miejsce w tabeli. W 18 meczach zdobyła 41 punktów, 13 razy wygrywając, 2-krotnie remisując i 3 razy przegrywając. W tej rundzie zwyciężyła już w 3 meczach, raz zremisowała z Kmitą Zabierzów, oraz w ostatnim swoim meczu przegrała z Garbarnią II. W ostatniej kolejce mecz z Kaszowinaką został przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych.

Borek w ostatniej kolejce również pauzowała z powodu złych warunków atmosferycznych, a mecz z Kmitą Zabierzów został przełożony na 16 maja. W ostatnim swoim meczu Borek zwyciężył 1:0 z Wisłą Jeziorzany, a bramkę zdobył Piotr Ptak. W najbliższym meczu najprawdopodobniej wyjdzie najmocniejsza kadrowo drużyna Borku, ponieważ po kontuzjach wraca Michał Dąbrowski oraz Sebastian Dziekan czyli zawodnicy już doświadczeni mimo swojego młodego wieku, a co ważniejsze z dużym potencjałem gry ofensywnej której Borkowi będzie potrzebny jeśli będzie chciał się zrewanżować Clepardii za przegrany mecz w rundzie jesiennej.

Zapraszamy wszystkich do dołączania do facebookowego wydarzenia (Borek Kraków – Clepardia Kraków) gdzie na wesoło prowadzona jest relacja na żywo z meczu oraz inne dodatkowe informacje, a wkrótce może nawet konkursy z nagrodami.

Zapraszamy na mecz.
06.05.2017 / godz. 17:00 / Stadion K.S. „Borek”