Wydział gier MZPN odwołuje mecze…

Ze względu na zły stan boisk po ulewnych opadach deszczu odwołane zostały niektóre mecze zaplanowane na najbliższy weekend w rozgrywkach prowadzonych przez Wydział Gier MZPN.

Odwołane zostały mecze (strona aktualizowana, stan na godz. 15.45):

III liga małopolsko-świętokrzyska, 30. kolejka:
Beskid Andrychów – Wisła Sandomierz, przełożony z 17.05 na 21.05.2014 (środa), godz. 17.00
Poprad Muszyna – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, przełożony z 17.05 na 21.05.2014 (środa), godz. 17.00

IV liga zachodnia, 26. kolejka:
MKS Trzebinia/Siersza – Orzeł Piaski Wielkie, przełożony z 17.05 na 21.05.2014 (środa), godz. 17.30
Borek Kraków – Sokół Przytkowice, przełożony z 17.05 na 21.05. 2014 (środa), godz. 17.30
Cracovia II – Iskra Klecza, przełożony z 18.05 na 21.05.2014 (środa), godz. 17.30
Halniak Maków Podhalański – Świt Krzeszowice, przełożony z 17.05 na 21.05.2014 (środa), godz. 17.30
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska – Górnik Wieliczka, przełożony z 17.05 na 21.05.2014 (środa), godz. 17.30
Wiślanie Jaśkowice – Garbarz Zembrzyce, przełożony z 17.05 na 28.05.2014 (środa), godz. 17.30
Zieleńczanka Zielonki – Karpaty Siepraw, przełożony z 17.05 na 21.05.2014 (środa), godz. 17.30

Klasa Okręgowa Kraków I, 22. kolejka:
Michałowianka Michałowice – Bronowianka Kraków, przełożony z 17.05 na 21.05.2014 (środa), godz. 17.30
Jura Łobzów – Przemsza Klucze, przełożony z 17.05 na 21.05 lub 28.05.2014 (decyzja w poniedziałek)
Clepardia Kraków – Wieczysta Kraków, przełożony z 17.05 na 21.05.2014 (środa), godz. 17.30

Klasa Okręgowa Kraków II, 18. kolejka:
Podgórze Kraków – Skawinka Skawina, przełożony z 17.05 na 21.05.2014 (środa), godz. 17.30
Nowa Proszowianka – Lotnik Kryspinów, przełożony z 18.05 na 28.05.2014 (środa), godz. 18.00
AP Kmita Zabierzów – Pogoń Skotniki, przełożony z 17.05 na 21.05.2014 (środa), godz. 18.00

Klasa Okręgowa Kraków III, 22. kolejka:
Jordan-Sum Zakliczyn – LKS Śledziejowice, przełożony z 18.05 na 21.05.2014 (środa), godz. 17.30
Raba Dobczyce – Wolni Kłaj, przełożony z 17.05 na 28.05.2014 (środa), godz. 18.00
Dziecanovia Dziekanowice – Czarni Staniątki, przełożony z 18.5 na 28.05.2014 (środa), godz. 18.00
Pcimianka Pcim – Gościbia Sułkowice, przełożony z 18.05 na 28.05.2014 (środa), godz. 18.00

Małopolska Liga Juniorów Starszych, 21. kolejka:
Poprad Muszyna – Dunajec Nowy Sącz, przełożony z 16.05 na inny termin
Halniak Targanice – Glinik Gorlice, przełożony z 17.05 na inny termin
Górnik Wieliczka – BKS Bochnia, przełożony z 18.05 na inny termin
Puszcza Niepołomice – Hutnik Nowa Huta, przełożony z 18.05 na inny termin

Małopolska Liga Juniorów Młodszych, 23. kolejka:
BKS Bochnia – Sandecja Nowy Sącz, przełożony z 17.05 na inny termin
Wisła Kraków – Siemacha AS Progres, przełożony z 17.05 na 11.06.2014 (środa), godz. 16.00

Małopolska Liga Trampkarzy, 19. kolejka:
Okocimski Brzesko – MOSiR Bochnia, przełożony z 16.05 na 21.05.2014 (środa), godz. 17.00
Wieczysta Kraków – Garbarnia Kraków, przełożony z 17.05 na inny termin

Małopolska Liga Młodzików, 19. kolejka:
Sandecja Nowy Sącz – KS Tymbark, przełożony z 17.05 na inny termin
Unia Tarnów – Dunajec Nowy Sącz, przełożony z 17.05 na 3.06.2014 (wtorek), godz. 18.00
Wawel Kraków – Okocimski Brzesko, przełożony z 17.05 na 4.06.2014 (środa), godz. 18.30
TS Wisła Kraków – Górnik Libiąż, przełożony z 17.05 na 3.06.2014 (wtorek), godz. 18.00

 

Źródło: http://www.mzpnkrakow.pl/ – Małopolski Związek Piłki Nożnej