Zapowiedz meczu: Borek – Orzeł Piaski Wielkie

Dziś Borek o godzinie 17:30 w pojedynku derbowym, podejmie na własnym stadionie zespół Orła Piaski Wielkie.

Drużyna z Piasków w tej rundzie spisuję się w kratkę, raz wygrywa raz przegrywa, co ciekawe nie odnotowała w tej rundzie żadnego remisu. W ostatnim meczu Orzeł poległ na własnym stadionie aż 0-3 z drużyną Kalwarianki K.Z., więc sobotnie spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie.

Borek w środę uległ Karpatom Siepraw 3-1, po dobrej pierwszej połowie i remisie 1-1, druga w wykonaniu naszego zespołu była o wiele gorsza co spowodowało utratę 2 bramek. W konfrontacji z Orłem Piaski Wielkie po pauzie za kartki powracają Marcin Grzesiak, Marcin Piwowarczyk oraz nieobecny z powodu choroby w meczu z Karpatami Borowski. Za kartki pauzuję tylko Filipek. Wydaję się więc że nasz zespół w końcu będzie w miarę optymalnym składzie, co nie można było powiedzieć o wcześniejszych meczach w tej rundzie.

Wszystkich serdecznie zapraszamy na stadion KS Borek o godzinie 17:30, przypominamy że bilety są w obniżonej cenie 5 zł !!! a Panie i dzieci wchodzą za darmo !!!

Przewidywany skład: Pitala – Piwowarczyk, Grzesiak M, Szopa, Pachacz – Grzesiak T, Borowski, Dąbrowski, Zając – Basista – Grzesiak P.