Zapowiedz meczu: Skawinka-Borek

Jutro Borek jedzie do Skawiny żeby zmierzyć się z miejscową Skawinką. Mecz odbędzie się o godzinie 17:00 i będzie o tyle ciekawy że w drużynie Skawinki gra aż sześciu byłych zawodników Borku (Bagnicki, Basista, Matys, Nowak, Pachacz, Wygaś) z tego pięciu jeszcze w tamtym sezonie reprezentowało klub przy ul. Żywieckiej. Co ciekawe, istnieje duże prawdopodobieństwo że na przeciw siebie w rolach kapitanów stanie dwóch braci – Krzysztof i Marcin Pachacz.

Skawinka aktualnie zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z dwoma zwycięstwami – z Podgórzem u siebie 2-1 oraz z Złomexem w Branicach 4-1. Również w pucharze idzie im całkiem nieźle ponieważ wygrali pierwszą rundę z Cedronką Wola Radziszowska 3-1.

Po pauzie w pierwszej kolejce Borek ma za sobą dopiero jeden mecz ligowy który zagrał na własnym boisku z Piastem Wołowice. Borkowianie ten mecz niestety przegrali 3-2, chociaż trzeba zauważyć że przy straconych trzech bramkach, Borek strzelił dwie pokazując że walczy do końca. Widać że drużyna ma charakter i chęć zwycięstwa, co miejmy nadzieje zaowocuje zdobyciem pierwszych punktów w Skawinie.