Zapraszamy !!!

W sobotę 05.04.2014 o godzinie 16:00 Borek zmierzy się na własnym stadionie z dobrze spisującą się w tej rundzie Kalwarianką.

Aż ośmiu nowych piłkarzy pojawiło się w Kalwariance Kalwaria Zebrzydowska. W tym nawet obcokrajowcy. Zimą zespół Kalwarianki przeszedł prawdziwą rewolucję. Z zespołem pożegnało się jedenastu piłkarzy, a przybyło ośmiu. Kalwarianie sprowadzili do siebie trzech piłkarzy związanych ostatnio z wycofanym z III ligi Przebojem Wolbrom, są to: Majcherczyk, Jurkowski, Morawski. W składzie pojawiło się także dwóch Ukraińców. Widać, że klub zrobił wszystko, by wiosną czwarto ligowy zespół prezentował się lepiej, niż w pierwszej rundzie. Efekty są, bo zespół na wiosnę wygrał dwa spotkania i zanotował jeden remis, a nowe nabytki już strzelają.

W Borku nadal kontuzję są prawdziwym utrapieniem. Do szerokiej listy kontuzjowanych dołączył kolejny zawodnik podstawowego składu Marcin Grzesiak (naciągnięty mięsień dwugłowy), pod znakiem zapytania stoi występ Dąbrowskiego (też naciągnięty mięsień dwugłowy). Ale jest też dobra wiadomość, do zespołu po wojażach zagranicznych powrócił Szopa i zapewne wskoczy on do pierwszej jedenastki, oraz powrót po pauzie za kartki Marcina Piwowarczyka. Miejmy nadzieję że chodź sytuacja kadrowa nie jest najlepsza, to nasz zespół walką i zaangażowaniem sprawi miłą niespodziankę w sobotnie popołudnie.

Przewidywany skład Borku:

Pitala – M.Piwowarczyk, Szopa, Kozień, Garycki – T.Grzesiak, Dąbrowski, Borowski, Basista – Filipek, P.Grzesiak.